چرا اودو؟
هفت دلیلی که اودو را بهتر از هر ERP دیگری می‌کند!

برای یک مدیر کسب و کار، گرفتن تصمیم درست در زمان مناسب برای افزایش سرعت رشد کسب و کار مهم است.

سیستم مدیریت یکپارچه منابع سازمانی (ERP) این امکان را به شما می‌دهد تا در کمترین زمان بهترین تصمیمات مربوط به کسب و کار خود را لحاظ کنید. بنابراین شما به یک ERP با کمترین پیچیدگی در کسب و کار خود نیاز خواهید داشت که برای هر بخش از مدل کسب و کار شما کارآمد باشد. 

نرم افزارهای متعددی برای ERP در بازار امروزه نرم افزار مطرح شده اند، برای مثال: SAP, Oracle, Odoo, Microsoft Dynamic 365 و ... .


مسئله‌ای که در ERP های موجود بسیار اهمیت دارد، برقراری ارتباط و یکپارچه سازی زیر سیستم ها بوده  که دلیل تمایز و برتری بعضی از نرم افزارهای موجود در بازار نسبت به بقیه نقطه قوتشان در این زمینه می‌باشد.

اودو به همه ماژول ها و قابلیت ها از یک سیستم نرم افزاری متمرکز پاسخ می دهد.


نکات زیر را مرور کنید تا بدانید چرا اودو بهترین ERP برای هر کسب و کاری است:


۱- نرم افزار ERP مقرون به صرفه:

هنگام انتخاب اودو برای کسب و کار خود، نیازی به نگرانی در مورد هزینه و بازگشت سرمایه نیست! درحالی که مطمئنن شما برای انتخاب یک نرم افزار ERP هزینه راه اندازی و نرخ کارکرد را حتما مدنظر خواهید داشت، به همین دلیل است که ما اودو را برای تجارت شما توصیه می کنیم.

هزینه راه اندازی و نگهداری اودو نسبت به بقیه نرم افزارهای ERP موجود در بازار بسیار پایین تر بوده و به‌دلیل متن باز بودن این نرم افزار توسعه دهندگان زیادی به صورت متن باز درحال توسعه اودو می‌باشند که باعث هزینه راه‌اندازی بسیار کمتر نسبت به نرم افزارهای موجود در بازار شده است.

اگر بتوانید مرتب‌ترین نرم‌افزار ERP را با قیمتی بسیار ارزان دریافت کنید، چرا واقعاً می‌خواهید هزینه بیشتری بپردازید؟

همچنین، می توانید به راحتی اودو را مطابق با نیازهای تجاری خود سفارشی کنید. می توانید هر تعداد برنامه را که می خواهید در فروشگاه برنامه اودو (Odoo App Store) که توسط جامعه توسعه دهندگان اودو توسعه یافته انتخاب کنید.

ارزان بودن اودو

۲- نرم افزار مدیریت یکپارچه و همه جانبه:

اودو شامل تمام ماژول های کلیدی، یعنی منابع انسانی، مدیریت مشتریان، حسابداری، فروش، خرید، ساخت و غیره است. که برای هر کسب و کاری صرف نظر از ماهیت و ابعاد آن ضروری است. استفاده از همه این ماژول ها برای کسب و کار شما آسان است و حتی سفارشی کردن آنها آسان تر است.

بنابراین، به جای استفاده از یک بسته نرم افزاری برای فرآیندهای خاص، بهتر است از یک نرم افزار یکپارچه استفاده کنید. برای اینکار، اودو بهترین راه حل را در بین تمام نرم افزارهای ERP موجود در بازار ارائه داده است.

یکپارچه بودن اودو

۳- سیستم ERP متن باز:

با اودو، می توانید بهره وری کسب و کار خود را به دلیل ماهیت متن باز بودن آن ساده و بهبود ببخشید. جامعه توسعه دهندگان اودو به طور مداوم بر روی فایل های متنی ASCII درحال توسعه می‌باشند تا نرم افزار تجاری فراگیر را در اختیار شما قرار دهد که عاری از هر گونه مشکلی باشد.

متن باز بودن اودو باعث به روز رسانی های سریع و رفع باگ های ورژن های جدید به سرعت شده است و این به طور مداوم درحال اضافه شدن ویژگی های جدید به نرم افزار می‌باشد.

۴- پیاده سازی و یکپارچه سازی آسان:

پیاده سازی، و همچنین یکپارچه سازی برنامه های کاربردی اودو، بسیار ساده تر از هر نرم افزار ERP دیگری در بازار است. اودو شامل ماژول هایی است که باعث می شود فرآیندهای مختلف خود را به صورت ماژولار پیاده سازی کنید تا کل سیستم دچار اختلال نشود.

می توانید برنامه های مختلف را در نرم افزار اودو ادغام کنید و بدون مشکل از ارتباط بین ماژول ها لذت ببرید.

پیاده سازی آسان اودو

۵- مقیاس پذیری عالی:

اودو یک نرم افزار متمرکز ERP تجاری است که به دلیل مقیاس پذیری مشهور است. اودو بر اساس ویژگی ها و کارآیی هایی که در خود گنجانده است متناسب با هر نوع کسب و کار و حتی گستردگی مختلف کسب و کارها پاسخگوی نیاز آنها می‌باشد.

اودو وابسته به یک نوع و یا سطح خاصی از یک کسب و کار نمی‌باشد و ساختار ماژولار این نرم افزار مقیاس پذیری بر اساس نوع کسب و کار دراختیار شما قرار می‌دهد.

شما با اودو می‌توانید چندین مدل کسب و کاری خود را مدیریت کنید تا از بهره‌وری بالای این نرم افزار شگفت زده شوید.

مقیاس پذیری اودو

۶- برنامه‌های جانبی متنوع و متعدد:

اودو دارای اپ استور (Odoo App Store) کاملی می‌باشد و پشتیبانی بسیار خوبی از کاربران خود ارائه می کند زیرا بیش از ۳۵۰۰۰ برنامه در آن توسط توسعه دهندگان اودو قرار داده شده است.

بیشتر ماژول هایی که داخل اپ استور قرار دارند توسط توسعه دهنگان به صورت رایگان عرضه شده و مدام درحال به‌روز رسانی می‌باشند. تعدادی از این ماژول ها به‌دلیل کاربرد فراوانی که دارند و یا توسعه گسترده‌ای که بر روی آنها انجام شده دارای قیمت می‌باشند که اکثرا با قیمت پایین قابل خرید می‌باشند.

ماژول ها و برنامه هایی که در اپ استور اودو قرار داده شده‌اند اکثرا توسط نمایندگی های اودو و یا توسعه دهندگان معتبر اودو زیر نظر انجمن توسعه دهندگان اودو (OCA) در سرتاسر جهان توسعه داده شده‌اند.

شما می توانید از هر یک از این برنامه ها برای سفارشی سازی اودو برای کسب و کار خود استفاده کنید.

اپ استور اودو

۷- پشتیبانی جهانی:

همانطور که در نکته بالا بحث کردیم، اودو خدمات مختلف خود را از طریق تعداد زیادی برنامه و ماژول توسعه یافته توسط نمایندگان اودو در سراسر جهان ارائه می کند.

بنابراین، کاربران آن همیشه با پشتیبانی فوری و جهانی به علاوه سهولت استفاده از آن پشتیبانی می‌شوند.


نتیجه:

در این پست با ارائه ۷ دلیل معتبر توضیح دادیم که چرا اودو بهترین نرم افزار ERP در بازار برای کسب و کارهای مختلف است.

شما می توانید سفارشی سازی اودو را بر اساس اندازه کسب و کار خود، بزرگ، متوسط ​​یا کوچک، به راحتی دریافت کنید.

برای برنامه‌ها و ماژول‌هایی که بیشتر برای کسب و کار شما مناسب هستند، می‌توانید از فروشگاه برنامه‌های اودو دیدن کنید، جایی که توسعه‌دهندگان متخصص  بهترین و ارزان‌ترین راه‌حل‌های ERP را ایجاد می‌کنند. 

اودو


دریافت دمو:

همین الان اقدام به راه اندازی اودو برای مدیریت بهتر و بهره‌وری بالا برای کسب و کار خود کنید، تیم فادو به‌صورت تخصصی شما را در این راه همراهی خواهد کرد.

همچنین در زمینه مشاوره استقرار و آموزش اودو می‌توانید با ما در تماس باشید.

اطلاعات بیشتر

اودو در ایران
دستاوردها،چالش‌ها و راه های رو به جلوی اودو در ایران!